Miesięczne archiwum: Grudzień 2012

LKP na konferencji „Europa-Chiny. Rola organizacji pozarządowych”

Przewodnicząca Ligi Kobiet Polskich – Aldona Michalak wystąpiła na międzynarodowej konferencji  nt. znaczenia  organizacji pozarządowych w relacjach pomiędzy Europą i Chinami. Wydarzenie odbyło się 15 grudnia 2012 r. w hotelu Sofitel Victoria, w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele międzynarodowych … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Komentowanie nie jest możliwe

Liga Kobiet Polskich w TVP

Nasza organizacja w ramach projektu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej – ASOS (aktywizacja społeczna osób starszych) „Między Nami Pokoleniami” wzięła udział w wywiadzie dla telewizji TVP Info. Emisja programu odbyła się 29 listopada 2012 r. o godzinie 18:30. Założenia Ligi … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Komentowanie nie jest możliwe

Piękno wieku dojrzałego – kosmetyka dla seniora

Liga Kobiet Polskich przy wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej zorganizowała drugie spotkanie w ramach projektu „Między nami pokoleniami”. Gościny udzielił nam Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie, przy ul. Belwederskiej 25. 

Opublikowano Aktualności | Komentowanie nie jest możliwe

Wywiad dla popler.tv

Aldona Michalak 4 czerwca 2012 r. była gościem telewizji internetowej popler.tv. W programie na żywo Przewodnicząca Ligi Kobiet Polskich odpowiadała na pytania dotyczące ustosunkowania się kobiet do mistrzostw EURO 2012.

Opublikowano Aktualności | Komentowanie nie jest możliwe

Wizyta Ogólnochińskiej Federacji Kobiet z Szanghaju

Delegacja Ogólnochińskiej Federacji Kobiet z Szanghaju w dniach 14-17 lipca 2012 r. przebywała z wizytą w Polsce. Sześcioosobowa grupa przedstawicielek przyjechała na zaproszenie Zarządu Głównego Ligi Kobiet Polskich.  

Opublikowano Wydarzenia | Komentowanie nie jest możliwe