Punkt konsultacyjny LKP
2 marca 2013
Szczecineckie Palmy
24 marca 2013

Anna German – przedpremierowy pokaz

21 lutego 2013r. w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury odbył się uroczysty pokaz 5 odcinku serialu, w którym Liga Kobiet Polskich brała udział. Głównym organizatorem wydarzenia i patronem medialnym była  Telewizja Polska.

Licznie zgromadzeni goście mieli przyjemność wysłuchać piosenek z repertuaru Anny German oraz rozmowy z aktorami. Film wyreżyserowali Waldemar Krzystek i Aleksander Timienko. W tytułową rolę wcieliła się Joanna Moro.

W spotkaniu brali udział: ekipa filmowa z odtwórcami głównych ról, władze TVP, przedstawiciele Rosji i Ukrainy, Politycy oraz członkinie Ligi Kobiet Polskich i zaproszeni widzowie strony rosyjskiej .

Przewodnicząca Zarządu Głównego Ligi Kobiet Polskich Aldona Michalak świetnie sprawdziła się w roli tłumacza języka rosyjskiego.

Historia znakomitej piosenkarki została zekranizowana w 10 odcinkach. Serial odniósł wielki sukces w Polsce i na Ukrainie. Oglądalność w obu krajach szacowana jest na 45 mln. Najnowsze doniesienia świadczą, że pierwszy odcinek polskiej edycji serialu oglądało aż 6 mln widzów!

Serial można oglądać  na antenie TVP1 w piątki o godzinie 20:35 oraz na stronie http://www.tvp.pl/vod/seriale/obyczajowe/anna-german/wideo/odc-1/10152906

Zapraszamy!

Zaprezentowane zdjęcia pochodzą ze strony Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury: http://www.ronik.org.pl/index.php/pl/wydarzenia/309-serial-anna-german

Kontakt