Kongres Kobiet zaprosił do współpracy Ligę Kobiet Polskich

Liga Kobiet Polskich organizatorem Festiwalu piosenek Anny German
2 maja 2014
Życzenia Wielkanocne
5 maja 2014

Kongres Kobiet zaprosił do współpracy Ligę Kobiet Polskich

Liga Kobiet Polskich dostała oficjalne zaproszenie od pani prof. Magdaleny Środy do uczestniczenia w VI Kongresie Kobiet, który odbędzie się w dniach 9-10 maja br. w Warszawie. Jednocześnie nasza Przewodnicząca Aldona Michalak została zaproszona do Rady Programowej Kongresu Kobiet.

Jednocześne miło nam poinformować, że Liga Kobiet Polskich otrzymała także propozycję moderowania jednego z paneli tematycznych, które prowadzone będą w Centrach Tematycznych, w tym m.in. w Centrum Edukacyjnym pod przewodnictwem pani prof. Magdaleny Środy. Centrum Edukacyjne podzielone na 4 panele odbywać się będzie w 1. dniu Kongresu w godzinach 14-18. Liga Kobiet Polskich będzie prowadzić część panelu edukacyjnego pod ogólną nazwą: “Edukacja od 0 do 100 lat” w zakresie edukacji osób starszych i współpracy międzypokoleniowej.

Cały czas trwa jeszcze rejestracja na VI Kongres Kobiet, który w tym roku upomni się o zwiększenie udziału kobiet w życiu politycznym, gospodarczym i społecznym naszego kraju.
W dniach 9 i 10 maja panie z całej Polski spotkają się na VI Kongresie Kobiet w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.  Kongres będzie mówić o przeszłości i przyszłości, o wspólnocie, wolności i odpowiedzialności, wyzwaniach i planach, o równości, będziemy prezentować nasze wizje i pomysły na dobre zmiany w naszym kraju, popularyzować dobre praktyki, prezentować kobiety, które mimo trudności działają na rzecz innych.

Rejestracja na kongres pod adresem: http://www.kongreskobiet.pl/

Kontakt