Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German

Koncert piosenek Anny German w Taszkencie
28 sierpnia 2019
Cykl koncertów “Śpiewająca Eurydyka”
2 kwietnia 2019

Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German

Szanowni Państwo!

Pomysłodawcą i Organizatorem Festiwalu jest Zarząd Główny Ligi Kobiet Polskich z siedzibą w Warszawie. Głównym celem i misją tego międzynarodowego wydarzenia jest prezentacja i popularyzacja twórczości wybitnej przedstawicielki polskiej sceny muzycznej  – Anny German oraz promocja młodych międzynarodowych artystów, często debiutantów, sięgających do korzeni swojej kultury, inspirujących się i wzorujących się na najlepszych kanonach muzycznych. Podczas Festiwalu publiczność będzie mogła wysłuchać utworów Anny German zarówno w tradycyjnych wykonaniach, jak i nowoczesnych interpretacjach oraz aranżacjach zaproponowanych przez artystów.

Patronem Honorowym Festiwalu jest Pan Poseł Ryszard Czarnecki b. Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Organizatorzy Festiwalu życzyliby sobie, aby piosenki Anny German nadal łączyły pokolenia i narody, wnosząc w nie optymizm i przyjaźń oraz skłaniały do zadumy nad człowieczym losem.

Z festiwalowym pozdrowieniem

Aldona Michalak

Dyrektor Festiwalu
Przewodnicząca Ligi Kobiet Polskich

Więcej na www.festiwalpiosenki.pl
oraz na naszym Youtube:

Więcej informacji na naszym Instagramie oraz Facebooku: 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

 

 

 

Kontakt